TarımMatik

Erken Uyarı Nedir ?

Erken uyarı, tarlanıza koyacağımız internet tabanlı sensörler vasıtası ile zararlı ve hastalıkların oluşacağı tarihleri hesap edip üreticileri mesaj ile uyaran sistemdir. Bu sistem ile aşağıdaki listede bulunan hastalık ve zararlı modellerimiz ile bunların çıkış tarihlerini hesap edebilmekteyiz.

BÖCEK LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Nasıl Yapıyoruz ?

Bitkilerinizdeki her zararlı ve hastalık iklim şartları, yağış miktarı gibi parameterelere bağlı olarak harekete geçer ve ürünlerinize zarar verir. Tarlanıza koyduğumuz hassas sensörler ile bu veriler internet üzerinden merkez bilgisayarımıza her 15 dakikada bir gelir. Bu veriler yıllar içinde ampirik olarak hazırlanan formüller ile hesaplanır ve sizlere mesaj gönderir. Böylece hem ilaçlama zamanını hem sulama zamanını belirlemenizde yardımcı olarak, enazmasrafla en çok ve kaliteli ürün almanızı sağlar. İlacın az ve seçici kullanılması sebebiyle de ürünlerinizde kimyasal kalıntı en asgari düzeydedir. Ayrıca gereksiz sulamayı da önlersiniz. Suyun azı da çoğu da zararlıdır. Uygun olan en uygun zamanda en uygun süre ile sulamanızı sağlar.

Adınızı, konumunuzu, ürün adını vererek KAYIT OLUN

Ve ürünlerinize zarar veren hastalık ve zararlılar ile zamanında mücadele ederek Hem ilaç tasarrufu sağlayın hem hasarsız, kaliteli, ilaç kalıntısı olmayan ürünler elde edin